po_kadr_s1

Witamy na stronie firmy Adjatech.

Jesteśmy techniczną firmą produkcyjno-handlową od lat proponującą kompleksowe rozwiązania i produkty dla różnych gałęzi przemysłu. Ciągły rozwój i potrzeby rynku sprawiły, że nasza działalność mocno się skoncentrowała na produkcji odlewniczej. Obecnie działająca odlewnia aluminium umożliwia wykonywanie odlewów zarówno z form piaskowych i odlewów kokilowych. Mocno rozbudowany dział obróbki mechanicznej umożliwia ich  obróbkę a wieloletnie doświadczenie pozwala na oferowanie klientom gotowych produktów.

Niezależnie nasza firma ciągle oferujemy materiały i rozwiązania technologiczne dla różnych gałęzi przemysłu, od budownictwa, przez kamieniarstwo, aż do przemysłu metalurgicznego. Dajemy fachowe doradztwo w zakresie proponowanych przez nas rozwiązań,  przygotowujemy projekty procesów technologicznych zarówno w aspektach budowlanych jak i  automatyzacji produkcji. Bardzo istotnym elementem naszej działalności jest profesjonalny serwis techniczny, pomoc w montażu i dalsze utrzymanie obiektów i  urządzeń.

Współpraca z Państwem jest dla nas źródłem nieosiągalnej wiedzy i gromadzenia doświadczenia, dlatego obecne i przyszłe projekty będą dla nas wszystkich twórcze, wzbogacając nasze umiejętności.

Zapraszamy do współpracy!