Unia Europejska

tel. (+48 61) 662 43 37

Gnieźnieńska 26

62-006 Kobylnica

Filtracja Chłodziw

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ MASZYN PRZEMYSŁOWO-FILTRACYJNYCH

Jesteśmy firmą handlową dostarczającą rozwiązania filtracyjne dla przemysłu metalowego. Oferujemy fachowe doradztwo w kwestii gospodarki olejowej i emulsyjnej. Z uwagi na dynamikę rozwoju rynku oraz technologii produkcyjnych stale powiększamy naszą ofertę o kolejne urządzenia do filtracji mokrej oraz suchej wymaganej w procesach obróbki skrawaniem. Posiadamy wiedzę w tematyce włóknin i materiałów filtracyjnych stosowanych przy maszynach numerycznych. Współpracujemy z wieloma firmami w tym: FiltraEidosworksSarıgölA-Ryung.

Wykonujemy instalacje do oczyszczania chłodziwa w układach centralnych oraz jednostkowych tzw. Bocznikowych. Ponadto nasza oferta zawiera szereg urządzeń mobilnych dedykowanych do filtracji mokrej lub suchej.

Zarządzanie Wiórami

TRANSPORTERY DO ODPROWADZANIA I USUWANIA WIÓRÓW Z OBRABIAREK

Transporter wiórów służy do przenoszenia skrawków metalowych, odłamków i innych przetworzonych części z obrabiarek produkcyjnych. Został zaprojektowany do długotrwałej pracy w środowisku przemysłowym, maszyn CNC i może być dostosowane do różnych zastosowań produkcyjnych. Cechują się wysoką wydajnością (dobrą prędkością pracy) oraz niezawodnością, pozwalając przy tym na wyższą jakość i komfort pracy w zakładzie. Maszyny dostępne są w różnych rozmiarach, wykonane są z dobrej jakości materiałów i posiadają wiele rozwiązań technologicznych, aby sprostać wymaganiom każdego klienta. Niektóre popularne typy urządzeń to taśmowe przenośnikirolkowe przenośniki łańcuchowemagnetyczne przenośniki, i przenośniki śrubowe. Poprzez łatwość w obsłudze sterowanie sprzętem jest proste i oferuje wiele zastosowań w na hali produkcyjnej.

Separatory Mgły

SEPARATOR MGŁY OLEJOWEJ DO OBRBIAREK CNC

Separator mgły olejowej to urządzenie służące do usuwania cząsteczek oleju z powietrza. Są one zazwyczaj instalowane w obiektach przemysłowych, takich jak fabryki i magazyny, gdzie maszyny i inne urządzenia wykorzystują olej do celów smarowania. Separatory mgły olejowej usuwają kropelki oleju z powietrza, zanim pojawiając się będą w stanie zaszkodzić pracownikom lub zniszczyć otaczające środowisko. Powyższe urządzenia są w stanie w znaczny sposób zniwelować szkodliwe opary i uchronić przed powikłaniami pracowników funkcjonujących np. na obróbce CNC, ponieważ to właśnie podczas różnych procesów obróbczych wytwarzany jest niechciany odpad poprodukcyjny. Separatory mgły olejowej działają poprzez połączenie filtrów mechanicznych i mediów koalescencyjnych w celu oddzielenia cząstek oleju od strumienia powietrza. Cząstki te są następnie zbierane w zbiorniku lub pojemniku, który może być opróżniany okresowo lub w razie potrzeby.

Pompy CNC

POMPY CHŁODZIW A-RYUNG DO OBRABIAREK CNC

Oferujemy pompy koreańskiej firmy A-Ruyng. Te urządzenia znajdują się w większości azjatyckich producentów obrabiarek CNC takich jak DoosanHyundaiSamsungHwacheon, a także w obrabiarkach HAAS. Posiadamy m.in. pompy zanurzeniowesamozasysająceodśrodkowe i trochoidalnePompa jest zaprojektowana w taki sposób, że wymiana ciepła pomiędzy silnikiem a pompą jest zredukowana do minimum.

WIZYTÓWKA

Adres

Gnieźnieńska 26

Janikowo, k. Poznania

62-006 Kobylnica

Telefon
Adres mailowy