Unia Europejska

tel. (+48 61) 662 43 37

Gnieźnieńska 26

62-006 Kobylnica

Zecero

Litery nagrobne ze stali nierdzewnej

Firma ZECERO wytwarza produkty ze stali nierdzewnej dedykowane branży kamieniarskiej i architektonicznej. Oferta produkcyjna obejmuje głównie litery stalowe, wazony, lampy, wizerunki, krzyże nagrobne, symbole religijne i dekoracje na pomniki. Służą one personifikacji nagrobków oraz szeroko pojęte akcesoria, znaki, emblematy i napisy innego przeznaczenia wykonywane głównie na życzenie klienta.

Caggiati

Wyroby z brązu renomowanej marki

Firma Adjatech zajmuje się sprzedażą różnorakich wyrobów z brązu a jednym z głównych są litery. Kontynuuje w ten sposób tradycje firmy Bronzo, która przez ponad 20 lat była dystrybutorem wyrobów firmy Caggiati. Obecnie proponowane przez nas wyroby z brązu obejmują głównie elementy dekoracyjne nagrobków. Staramy się współpracować z najlepszymi zakładami kamieniarskimi, które od lat cenią oferowane przez nas wyroby z brązu za doskonałą jakość wykonania i elegancki wygląd.

Numkee

Usługi z zakresu liternictwa, szyldów i logotypów

 

Nasza firma świadczy usługi z zakresu wykonywania liter na domy, które mogą być modyfikowane pod klienta. Specjalizujemy się także w wykonywaniu tabliczek, płyt szyldów reklamowych (także loga). Posiadamy profesjonalny sprzęt do wycinania produktów ze stali nierdzewnej oraz obróbki na maszynach CNC. Oferta produkcyjna obejmuje litery, symbole, znaki, dekoracje, przeróżne emblematy i napisy na życzenie klienta.

WIZYTÓWKA

Adres

Gnieźnieńska 26

Janikowo, k. Poznania

62-006 Kobylnica

Telefon
Adres mailowy