Unia Europejska

tel. (+48 61) 662 43 37

Gnieźnieńska 26

62-006 Kobylnica

Oferta produkcyjna

Wyposażenie odlewni

Prowadzona przez nas firma Adjatech jest znana przede wszystkich z usług odlewniczych o charakterze technicznym oraz artystycznym, a także z możliwości skorzystania z malowania proszkowego, lakierowania i pokrywania odlewów warstwami galwanicznymi. Obecnie nasza oferta stale się powiększa, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu liczne rozwiązania technologiczne przeznaczone głównie dla miejsc takich jak: odlewnia żeliwa, huta czy zakład metalurgiczny. Dzięki proponowanym przez nas urządzeniom i maszynom Państwa przedsiębiorstwo znacznie usprawni procesy produkcyjne, zwiększy moce przerobowe, a także zoptymalizuje koszty produkcji przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości wyrobów. Ważnym aspektem naszej działalności jest serwis techniczny, który obejmuje zarówno pomoc w montażu wyposażenia odlewni bądź innego działu, jak i ewentualne naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne w ramach utrzymania ciągłości ruchu.

Dostępne u nas wyposażenie odlewni jest oparte o najnowocześniejsze technologie, gdyż odlewnictwo stanowi genezę naszej działalności i nie pozwalamy sobie na proponowanie Państwu rozwiązań nieefektywnych bądź przestarzałych. W ofercie posiadamy m.in.:

Chcemy, by do Państwa przedsiębiorstwa dotarło wyposażenie, które będzie idealnie odpowiadać Państwa oczekiwaniom, dlatego oferujemy doradztwo na każdym etapie współpracy z Klientami. Zapewniamy wsparcie zarówno w zakresie wyboru najkorzystniejszej dla Państwa technologii, jak i w skompletowaniu potrzebnego parku maszynowego. 

Piece topialne indukcyjne

Turecka firma zajmująca się produkcją indukcyjnych pieców topialnych.

Jakość oraz innowacyjne rozwiązania powodują coraz to większe zainteresowanie klientów. Piece DUET POWER, pozwalają na automatyczną regulację mocy pomiędzy dwoma piecami..

Automatyczne systemy zalewania metalu

Firma pourTECH AB, jest kontynuacją inżynierskich dokonań firmy SELCOM oraz KOINS, które to wyspecjalizowały się w produkcji zimnokomorowych automatycznych systemach kontroli procesu zalewania form..

Szlifierki wielkogabarytowe

SZLIFOWANIE ROBOTEM
Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu sektoru odlewniczego i automatyzacji procesu szlifowania, firma ClansmanDynamics w swoim profilu produkcyjnym posiada półautomatyczne szlifierki wielkogabarytowe przeznaczone..

Automaty szlifierskie

W 1986 roku firma Maus stała się samodzielną firmą wydzieloną z włoskiej Grupy Carraro, bazująca na szerokim doświadczeniu pracowników Grupy. Celem do dnia dzisiejszego jest produkcja maszyn i urządzeń, które zaspakajają i wyprzedzają potrzeby przemysłu..

Zrobotyzowane stanowiska szlifująco-polerujące

Zrobotyzowane stanowisko obróbcze ułatwia i przyspiesza proces szlifowania różnych elementów. Cały system stanowi integralną całość i jest zamknięty w szczelnej kabinie, która została zunifikowana pod kątem..

Działa i kliny hydrauliczne

W swoim profilu produkcyjnym posiada hydrauliczne kliny oraz działa do odstrzeliwania zasilaczy.Dzięki szerokiej gamie rozmiarów, dla każdego klienta jest możliwość dostosowania odpowiedniej siły uderzenia, tak aby proces odbijania odbywał się bez zniszczeń dla odlewu.

Strzelarki do rdzeni

Firma LAUDS swoje urządzenia produkuje z przeznaczeniem do pracy w odlewniach żeliwa
Automatyczne strzelarki do rdzeni firmy LAUDS mogą być używane w zależności od modelu do procesów. Najpopularniejsze serie strzelarek w zależności od wymagań klienta to..

Stacje regeneracji mas

Firma LAUDS w swoim profilu produkcyjnym posiada szereg urządzeń do regeneracji mas formierskich. Każda instalacja jest projektowana na potrzeby klienta, aby dostarczyć jak najbardziej wysokowydajny produkt wraz za przystępną ceną..

Manipulatory

Uznany Szkocki producent manipulatorów. W swoim profilu produkcyjnym posiada automatyczne manipulatory przeznaczone do pracy w ciężkich warunkach odlewni. Solidna i przemyślana konstrukcja urządzeń pozwala na długą i bezawaryjną pracę w trudnych..

Piece średniej częstotliwości

Producent indukcyjnych pieców topialnych Indemak.

Produkcja oraz serwis pieców indukcyjnych średniej częstotliwości: od 50kW ( 10kg ) do 8MW o pojemności 20 ton wsadu.

Kompaktowe drukarki 3D

Kompaktowa drukarka 3D do form piaskowych z niską inwestycją i szybkim zwrotem inwestycji.

Glowice AMSKY są specjalnie zaprojektowane do pracy z furanami, żywicami fenolowymi, żywicami..

WIZYTÓWKA

Adres

Gnieźnieńska 26

Janikowo, k. Poznania

62-006 Kobylnica

Telefon
Adres mailowy