Unia Europejska

tel. (+48 61) 662 43 37

Gnieźnieńska 26

62-006 Kobylnica

13.04.2018

Adjatech na ITM 2018: Rewolucja w Filtracji Przemysłowej

Odkryj Przyszłość Filtracji z Adjatech na Targach ITM w Poznaniu!

Filtracja Przemysłowa na Najwyższym Poziomie

Adjatech, lider w dziedzinie filtracji przemysłowej, z radością ogłasza swoją obecność na jednym z najważniejszych wydarzeń targowych w Polsce – ITM 2018 w Poznaniu. Przygotowaliśmy szereg innowacyjnych rozwiązań w temacie filtracji chłodziw i emulsji obróbczych, które są kluczowe dla efektywności i zrównoważonego rozwoju przemysłu.

Nowe Wizje w Zarządzaniu Wiórami

Na naszym stoisku w hali 3A, stoisko numer 4, będziemy mieli przyjemność zaprezentować nowości w naszej ofercie, w tym transportery wiórów i przenośniki magnetyczne, które stanowią przełom w zarządzaniu wiórem. Nasze nowe propozycje zostały opracowane z myślą o maksymalnej wydajności i trwałości.

Innowacje w Separacji Mgły Olejowej

Również w dziedzinie separacji mgły olejowej, Adjatech ma wiele do zaoferowania. Prezentowane będą najnowsze separatory mgły oraz filtry mgły olejowej, które zapewniają czystość i bezpieczeństwo w środowisku pracy, odpowiadając na rosnące potrzeby rynku przemysłowego.

Zapraszamy na Stoisko Adjatech!

Nie przegap okazji, aby odwiedzić stoisko Adjatech i zobaczyć nasze najnowsze maszyny filtracyjne oraz rozwiązania filtracyjne dla przemysłu. Nasz zespół ekspertów będzie dostępny, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania i przedstawić zaawansowane technologie filtracji przemysłowej.

Poznaj Naszą Ofertę na www.filtracja-adjatech.pl

Jeśli nie możesz być z nami na ITM 2018, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.filtracja-adjatech.pl. Znajdziesz tam kompleksowe informacje o naszych produktach, w tym brykieciarkach do wiórów, odkurzaczach przemysłowych, oraz pompach chłodziw.

Adjatech – Twój Partner w Filtracji Przemysłowej

Dołącz do nas w odkrywaniu nowych możliwości, jakie oferuje filtracja przemysłowa i filtracja chłodziw. Zapraszamy na nasze stoisko – to wydarzenie, którego nie możesz przegapić! Adjatech to synonim zaawansowanych filtrów przemysłowych i rozwiązań filtracyjnych na dużą skalę.

Do zobaczenia na ITM 2018 w Poznaniu!

WIZYTÓWKA

Adres

Gnieźnieńska 26

Janikowo, k. Poznania

62-006 Kobylnica

Telefon
Adres mailowy