Unia Europejska

tel. (+48 61) 662 43 37

Gnieźnieńska 26

62-006 Kobylnica

28.06.2023

Adjatech na Targach ITM 2023: Przełom w Filtracji Przemysłowej i Gospodarce Odpadami Metalowymi

Odkryj Innowacyjne Rozwiązania Filtracyjne z Adjatech!

Filtracja Przemysłowa – Serce Nowoczesnej Produkcji

Witamy na stoisku Adjatech na ITM 2023 w Poznaniu, gdzie prezentujemy naszą najnowszą ofertę w zakresie filtracji chłodziw i efektywnej gospodarki odpadami przemysłowymi. Jako liderzy w branży, specjalizujemy się w rozwiązaniach, które umożliwiają firmom zwiększenie wydajności i dbałości o środowisko pracy.

Gospodarka Metalowymi Odpadami – Wióry i Pyły pod Kontrolą

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi transporterami wiórów i brykieciarkami do wiórów, które są odpowiedzią na potrzeby firm obróbkowych. Wdrożenie naszych systemów pozwala na efektywniejsze zarządzanie wiórami i pyłami obróbczymi, co przekłada się na znaczące oszczędności i poprawę bezpieczeństwa.

Separator Mgły Olejowej – Czyste Powietrze w Twojej Produkcji

Filtracja chłodziw to tylko początek. Z dumą prezentujemy również nasze rozwiązania w zakresie separacji mgły olejowej. Nasze separatory mgły i filtry do mgły olejowej są projektowane tak, aby zapewnić optymalne warunki pracy i chronić zdrowie pracowników.

Odwiedź Stoisko Adjatech – Hala 3A, Stoisko Nr 4

Nie przegap możliwości poznania naszych innowacyjnych produktów z bliska. Przyjdź na stoisko Adjatech i porozmawiaj z naszymi ekspertami, którzy chętnie opowiedzą o zaletach i możliwościach zastosowania naszych systemów.

Poznaj Pełną Ofertę na www.filtracja-adjatech.pl

Nie możesz nas odwiedzić na targach? Nasza pełna oferta jest dostępna online. Zapraszamy do odwiedzenia www.filtracja-adjatech.pl, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje o naszych produktach i usługach. Od filtrów włókninowych po odkurzacze przemysłowe – mamy wszystko, czego potrzebujesz do efektywnej pracy.

Adjatech – Twoje Rozwiązania Filtracyjne i Eko-Innowacje

Jesteśmy dumni, że możemy wspierać przemysł w osiąganiu celów produkcyjnych i ekologicznych. Dzięki zaawansowanym filtrom przemysłowym i automatycznym systemom filtracyjnym, Adjatech jest na czele innowacji w branży. Dołącz do nas w dążeniu do doskonałości w filtracji przemysłowej.

Do Zobaczenia na ITM 2023 w Poznaniu!

WIZYTÓWKA

Adres

Gnieźnieńska 26

Janikowo, k. Poznania

62-006 Kobylnica

Telefon
Adres mailowy