Unia Europejska

tel. (+48 61) 662 43 37

Gnieźnieńska 26

62-006 Kobylnica

Przenośniki taśmowe

Przenośniki taśmowe

ADJATECH swoją działalność rozpoczęło w 2003 roku i od tego czasu zajmuje się sprzedażą pasowych transporterów technologicznych różnych marek.

Dziś firma obsługuje bardzo zróżnicowanych klientów w różnych sektorach przemysłowych, wliczając produkcję cementu, wapna i gipsu, przemysł odlewniczy, przeróbki stali i innych gałęzi przemysłu metalurgicznego i samochodowego.

Zalety:

– niezawodność
– zdolność do pracy przy wysokich temperaturach
– odporność na uderzenia
– długi okres eksploatacji
– nie wymaga smarowania
– niski poziom hałasu
– ochrona środowiska
– łatwa obsługa i serwis
– niskie koszt eksploatacji

Przenośniki taśmowe w ofercie:
– transportujące odlewy
– sortujące odlewy

Typowe zastosowania

SORTOWANIE ODLEWÓW

Podstawowym zastosowaniem transportera jest transport i segregacja odlewów po procesie odlewania. Poprzez zastosowanie wysokojakościowych materiałów temperatura odlewów nie ma wpływu na trwałość.

CHŁODZENIE ODLEWÓW

Firma Magaldi oferuje we współpracy z transporterem SUPERBELT specjalny system do chłodzenia odlewów MCC.

TRANSPORT GORĄCEGO PIASKU

Poprzez nowoczesny system ECOBELT istnieje możliwość transportu gorącego piasku lub innych materiałów eksploatacyjnych. Dodatkowym atutem jest możliwość transportu materiałów pod kątem do 450 stopni.

USUWANIE I SORTOWANIE UKŁADÓW WLEWOWYCH ODLEWÓW

Transporter SUPERBELT PR, jako ruchomy stół roboczy jest idealnym rozwiązaniem do usuwania oraz sortowania układów wlewowych i odlewów. Płaska powierzchnia zapewnia łatwe przeszukiwanie przez operatora wymieszanych w zsypie różnego rodzaju odlewów.

5. ZAŁADUNEK OCZYSZCZAREK I ŚRUTOWNIC

Pojedynczy transporter może być użyty również do transportowania odlewów do oczyszczarek lub przemieszczania odlewów podczas śrutowania.

TRANSPORT ZUŻYTEJ MASY FORMIERSKIEJ

Wybijane formy odlewnicze wymagają transportu do wytrząsarki. Urządzenia do transportu napotykają na twardy i gorący materiał, który powoduje szybkie zużycie części, ale w takich warunkach transporter ConvTec jest niezawodny.

STANOWISKO ZAŁADUNKU DO ROZDRABNIACZY METALU I PIECÓW ODLEWNICZYCH

Transportery mogą pracować na równi pochyłej ze spadkiem do 350 stopni, mogą być obciążane ładunkiem do 30 ton. Umożliwia to wykorzystanie konwojera do załadunku kruszarki układów wlewowych jak również pieców odlewniczych. Dodatkową zaletą jest możliwość regulacji prędkości transportera w zależności od potrzeb, co eliminuje nadmierne nagromadzenie się ładunku na wlocie rozdrabniacza, czy pieca i umożliwia maksymalnie wykorzystać możliwości przeróbcze urządzenia.

Zapraszany także do odwiedzenia strony www.filtracja.adjatech.pl

WIZYTÓWKA

Adres

Gnieźnieńska 26

Janikowo, k. Poznania

62-006 Kobylnica

Telefon
Adres mailowy